O nas

Hotel reception

Najlepsze meble z drewna litego – Tylko u NAS!

Firma B.C.S. Poland sp. z.o.o. zajmuje się produkcją mebli z litego drewna już od 12 lat. Nabyte doświadczenie, które osiągnęliśmy wspólnie, pomaga nam zaspokoić pragnienia każdego Klienta!

W naszej firmie pierwszym w kolejności i najważniejszym zadaniem jest ukazanie piękna każdego wnętrza po przez nasze wyroby dostosowane są dla nawet najbardziej wymagających klientów. Kadra naszej firmy, to najlepsi pracownicy, którzy są w 100% dostosowani do pełnienia swoich obowiązków w najlepszy z możliwych sposobów.

Po przez tak długi czas, jaki jesteśmy na rynku, wypracowaliśmy sobie bardzo dobrą opinię nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Unii Europejskiej, którymi są następujące państwa: Niemcy, Holandia, Francja, Belgia oraz kilka innych krajów zachodnich.

W naszej firmie najważniejszy jest klient, stawiamy na jakość i trwałość naszych mebli. Materiały na wyrób naszych mebli nabywamy od sprawdzonych dostawców, a my osobiście kontrolujemy ich wygląd i inne dla klientów ważne wartości drewna. Jeśli chcesz być oryginalnym, wyróżniać się swoim umeblowaniem i mieć pewność, że Twoje meble będą zawsze zwracały uwagę na jakość wykonania oraz ich idealne wkomponowanie się w każdym z wnętrz, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Hotel reception